Kurs pozytywnej dyscypliny na żywo!!! :) 

Przypomnienie: To jest naprawdę dobry merytoryczny i praktyczny kurs.

W cenie kursu:
✔ autorski skrypt - ze wszystkim ćwiczeniami oraz merytoryką
✔ kawa i herbata oraz coś słodkiego
✔ możliwość sesji indywidualnej online
✔ 14 godzin zegarowych pracy
✔ wiedza oparta na doświadczeniu
✔ certyfikaty - umożliwiające dalsze kursy w nurcie PD

Kurs bardzo mi się podobał, biorę z niego dla siebie sporo wiedzy, dużo praktycznych wskazówek i inspiracji do wdrożenia. Podoba mi się skrypt, dużo przystępniejszy niż książki z PD. Doceniam prowadzenie, bardzo miła atmosfera, duża uważność na potrzeby uczestników, sporo humoru i przykładów z życia. Chętnie wybiorę się na kolejne warsztaty, może tym razem w wersji stacjonarnej.

Ola (mama trójki dzieci)

 

Merytoryczne, warte polecenia, ćwiczenia i analizy. Szkolenie, które każdy rodzic, któremu zależy na dobrej relacji i rozwoju dziecka, winien przejść.

Michał (tata Jasia)

 

Szkolenie dla każdego na każdym etapie rodzicielstwa. Takiej wiedzy nigdy nie za mało. Po takim kursie już nie będziesz chciał wracać do starych nawyków. To kurs, by wszystkim (dzieciom i rodzicom) żyło się lepiej :-)

Mama 3 chłopców

 

Bardzo fajnie i profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Wiele można z kursu wynieść. Rozbudza świadomość, zmienia myślenie i dotychczasowe nastawienie. Warto.

Mama Gosia

 

Trochę się obawiałem, że będziesz nas przekonywać do "bezstresowego" wychowania dzieci, do uległości i ustępowania im, etc. Zamiast tego jednak słyszałem zachętę i zapewnienie, że da się być jednocześnie uprzejmym i stanowczym, tzn. uprzejmym dla dziecka i stanowczym dla problemu. I co najważniejsze, przestać traktować dziecko jako przeciwnika, a zacząć w nim widzieć partnera, z którym można wspólnie rozwiązywać problemy. To jest fundamentalna zmiana w głowie, w myśleniu i nastawieniu. Dziękuję za ten pozytywny zastrzyk motywacji.

Maciek