Jeśli masz dość tego, że córka znowu się nie odzywa, a może się odzywa, ale w taki sposób, że kompletnie nie rozumiesz, o co jej chodzi... Może po prostu nie rozumiesz, dlaczego tak się zachowuje, skoro robisz wszystko, by ją wspierać? A może potrzebujesz przegadać ten temat z innymi mamami, które mają podobnie?

Mamy taki pomysł, żeby pokazać, co się dzieje w tej relacji biorąc pod uwagę, że jesteśmy córkami naszych matek i matkami dla naszych córek. Ta perspektywa dużo zmienia. Będzie wiedza z NVC, czyli o co chodzi w obszarze potrzeb i to, jak się dogadać bez ranienia. Będą badania, ale tylko po to, by wnioski przenieść na codzienność. Będzie dawka wiedzy i możliwość ćwiczeń.

webinar Matki Córki - nagranie

 

Dużo o tym, jak zadbać o siebie w tym czasie dorastania córki.

(1) Potrzeby matki i potrzeby córki 
(2) Rozmowy matek i córek 
(3) Dezaprobata i gniew
(4) Jak sobie radzić z bezsilnością 

 

A oto opinie naszych uczestniczek po kursie:

  • Szkolenie konieczne dla każdej mamy nastolatki, nawet takiej "bezproblemowej", Magda i Małgosia dzielą się nie tylko wiedzą ale i doświadczeniem. Super ćwiczenia, okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami. Nie wiem jak mogłam wcześniej żyć bez tego szkolenia.

  • Pozwala zrozumieć nastolatkę, każda mama, która ma córkę powinna odbyć takie szkolenie

  • Poznałam dużo narzędzi pomocnych w relacjach z nastolatką, świetna atmosfera, szczerość i otwartość prowadzących, odpowiednie godziny spotkania, odpowiednia liczba uczestników, forma online też mi odpowiadała, ciekawe treści, technicznie wszystko dopracowane. Jestem bardzo zadowolona z warsztatów. Dziękuję!

  • Mnóstwo wiedzy, konkretnej i merytorycznej; ogrom wsparcia, zarówno od Prowadzących, jak i Współuczestniczek. Wiele mi się poukładało, wiele jeszcze mam do przepracowania, ale mam pół notesu notatek więc mam do czego wracać. I wiem, że zawsze mogę zadzwonić do Was! Polecam Koleżankom!

  • Szkolenie odbywało się w bardzo miłej atmosferze. Prowadzące i uczestniczki były bardzo szczere i można było poruszyć dużo tematów. Była dobra ilość czasu na rozmowy miedzy rodzicami. Wykład był interesujący, wciągający, poparty realnymi przykładami co powodowało, ze człowiek się utożsamiał z każda sytuacja i mógł poczuć więź i zrozumienie. Ja sobie usystematyzowałam zagadnienia, które mnie dotykały a nie zawsze umiałam je nazwać.

  • Bardzo przydatne, dla każdej posiadaczki córek i nie tylko.

  • Uważam, że skoro ja skorzystałam, to inni mogą mieć podobne problemy i też mogą skorzystać.