Jeśli masz dość tego, że córka znowu się nie odzywa, a może się odzywa, ale w taki sposób, że kompletnie nie rozumiesz, o co jej chodzi... Może po prostu nie rozumiesz, dlaczego tak się zachowuje, skoro robisz wszystko, by ją wspierać? A może potrzebujesz przegadać ten temat z innymi mamami, które mają podobnie?

Mamy taki pomysł, żeby pokazać, co się dzieje w tej relacji biorąc pod uwagę, że jesteśmy córkami naszych matek i matkami dla naszych córek. Ta perspektywa dużo zmienia. Będzie wiedza z NVC, czyli o co chodzi w obszarze potrzeb i to, jak się dogadać bez ranienia. Będą badania, ale tylko po to, by wnioski przenieść na codzienność. Będzie dawka wiedzy i możliwość ćwiczeń.

W ramach kursu (to już druga edycja) uczestnicy dostają dostęp do nagrania Co się dzieje z moją nastoletnią córką?, wykład oraz możliwość jednej konsultacji online do wykorzystania do końca kwietnia 2021 roku. Spotykamy się na warsztatach, które odbywają się na platformie ZOOM. Do współpracy zaprosiłam Małgosię Górecką.

Terminy: Piątki (22 października, 29 października, 5 listopada, 12 listopada)

Dużo o tym, jak zadbać o siebie w tym czasie dorastania córki.

(1) Potrzeby matki i potrzeby córki 
(2) Rozmowy matek i córek 
(3) Dezaprobata i gniew
(4) Jak sobie radzić z bezsilnością 

UWAGA!
Cena za kurs to 437 zł

A oto opinie naszych uczestniczek po kursie:

  • Szkolenie konieczne dla każdej mamy nastolatki, nawet takiej "bezproblemowej", Magda i Małgosia dzielą się nie tylko wiedzą ale i doświadczeniem. Super ćwiczenia, okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami. Nie wiem jak mogłam wcześniej żyć bez tego szkolenia.

  • Pozwala zrozumieć nastolatkę, każda mama, która ma córkę powinna odbyć takie szkolenie

  • Poznałam dużo narzędzi pomocnych w relacjach z nastolatką, świetna atmosfera, szczerość i otwartość prowadzących, odpowiednie godziny spotkania, odpowiednia liczba uczestników, forma online też mi odpowiadała, ciekawe treści, technicznie wszystko dopracowane. Jestem bardzo zadowolona z warsztatów. Dziękuję!

  • Mnóstwo wiedzy, konkretnej i merytorycznej; ogrom wsparcia, zarówno od Prowadzących, jak i Współuczestniczek. Wiele mi się poukładało, wiele jeszcze mam do przepracowania, ale mam pół notesu notatek więc mam do czego wracać. I wiem, że zawsze mogę zadzwonić do Was! Polecam Koleżankom!

  • Szkolenie odbywało się w bardzo miłej atmosferze. Prowadzące i uczestniczki były bardzo szczere i można było poruszyć dużo tematów. Była dobra ilość czasu na rozmowy miedzy rodzicami. Wykład był interesujący, wciągający, poparty realnymi przykładami co powodowało, ze człowiek się utożsamiał z każda sytuacja i mógł poczuć więź i zrozumienie. Ja sobie usystematyzowałam zagadnienia, które mnie dotykały a nie zawsze umiałam je nazwać.

  • Bardzo przydatne, dla każdej posiadaczki córek i nie tylko.

  • Uważam, że skoro ja skorzystałam, to inni mogą mieć podobne problemy i też mogą skorzystać.