Jeśli masz dość tego, że córka znowu się nie odzywa, a może się odzywa, ale w taki sposób, że kompletnie nie rozumiesz, o co jej chodzi... Może po prostu nie rozumiesz, dlaczego tak się zachowuje, skoro robisz wszystko, by ją wspierać? A może potrzebujesz przegadać ten temat z innymi mamami, które mają podobnie?

TUTAJ LINK DO NAGRANIA KURSU

https://akademia.magdasabik.pl/produkt/kurs-matka-corka-ja-i-moja-nastolatka/

 

A oto opinie naszych uczestniczek po kursie:

  • Szkolenie konieczne dla każdej mamy nastolatki, nawet takiej "bezproblemowej", Magda i Małgosia dzielą się nie tylko wiedzą ale i doświadczeniem. Super ćwiczenia, okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami. Nie wiem jak mogłam wcześniej żyć bez tego szkolenia.

  • Pozwala zrozumieć nastolatkę, każda mama, która ma córkę powinna odbyć takie szkolenie

  • Poznałam dużo narzędzi pomocnych w relacjach z nastolatką, świetna atmosfera, szczerość i otwartość prowadzących, odpowiednie godziny spotkania, odpowiednia liczba uczestników, forma online też mi odpowiadała, ciekawe treści, technicznie wszystko dopracowane. Jestem bardzo zadowolona z warsztatów. Dziękuję!

  • Mnóstwo wiedzy, konkretnej i merytorycznej; ogrom wsparcia, zarówno od Prowadzących, jak i Współuczestniczek. Wiele mi się poukładało, wiele jeszcze mam do przepracowania, ale mam pół notesu notatek więc mam do czego wracać. I wiem, że zawsze mogę zadzwonić do Was! Polecam Koleżankom!

  • Szkolenie odbywało się w bardzo miłej atmosferze. Prowadzące i uczestniczki były bardzo szczere i można było poruszyć dużo tematów. Była dobra ilość czasu na rozmowy miedzy rodzicami. Wykład był interesujący, wciągający, poparty realnymi przykładami co powodowało, ze człowiek się utożsamiał z każda sytuacja i mógł poczuć więź i zrozumienie. Ja sobie usystematyzowałam zagadnienia, które mnie dotykały a nie zawsze umiałam je nazwać.

  • Bardzo przydatne, dla każdej posiadaczki córek i nie tylko.

  • Uważam, że skoro ja skorzystałam, to inni mogą mieć podobne problemy i też mogą skorzystać.