Magdę spotkałam pierwszy raz na grupie wsparcia dla rodziców. Jej osoba bardzo przypadła mi do gustu, ponieważ przekazywała wiedzę z wielu tematów w sposób przystępny, konkretny, poparty własnym doświadczeniem. Poruszała aktualne zagadnienia, które mnie bardzo interesowały. Kurs merytorycznie przygotowany bardzo dobrze. Prezentowany materiał łączy treść teoretyczną i praktyczną. Udało mi się uczestniczyć w kilkunastu webinariach i szkoleniach m.in.: Jak zadbać o siebie i o dziecko; Kiepska Mama; Co warto czytać; Matki Córki; O pochwałach

Aktywna zawodowo mama dwójki dzieci (8 i 13 lat) 

 

Udział w kursie w formie online pozwolił na zapoznanie z dostępnym materiałem w dogodnym dla mnie miejscu i czasie. Bardzo przypadła mi forma z jaką prowadzi zajęcie. Dodatkowo wiedzę zweryfikowałam z innymi rodzicami podczas zajęć, które umożliwiły poznanie osoby z dziećmi w podobnym wieku. Często współpracuję z innymi specjalistami. Porusza problemy, które często się pojawiają w rodzinach, ale człowiek nie umie czasem takiego zjawiska zdefiniować. Treść materiału jest obszerna i bardzo pomocna poparta wieloma przykładami z życia. Wykonuje się ćwiczenia w celu utrwalenia pewnych mechanizmów. Magda motywuje do poszerzenia perspektyw na relacje rodzic-dziecko, bycia uważnym na każdego członka rodziny, a szczególnie na siebie. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w kursie. Polecam ten kurs osobom zmagającymi się z trudami wychowania wspaniałych dzieciaków.

Agnieszka Sejmej-Puch; Kurs: Umysł Dziecka; Lipiec 2021 r. 

 

Szczerze mówiąc, gdybyśmy mieli zrezygnować z Twojej pomocy na rzecz poradni to chyba wolelibyśmy zrezygnować z poradni...

 

Bardzo cenimy Twoją pracę, kursy, spotkania z Tobą. Rozumiemy się, mamy te same wartości, podobną wrażliwość i po prostu Cię lubimy, bo jesteś fajną babką :) Nie dalej jak wczoraj, w kontekście problemów mojej koleżanki, mamy dwóch małych synków, rozmawialiśmy z Tomkiem o drodze, którą przeszliśmy przez lata wychowywania naszych dzieci. O tym, jak zmienia się nasza rodzicielska wiedza, świadomość, wyczucie, gdzie byliśmy kiedyś (tradycyjne wychowanie przez kary/nagrody, zakazy i nakazy) i gdzie jesteśmy teraz (z dużo większą empatią, wyczuciem, otwarciem na potrzeby dzieci). Odegrałaś w tym ogromną rolę!

  

Pozdrawiam najserdeczniej!
Magda, dzięki Ci za pomoc!!!

Karina (po konsultacjach z Tomkiem)

 

Opinie po Pozytywnej Dyscyplinie  

 

Kurs bardzo mi się podobał, biorę z niego dla siebie sporo wiedzy, dużo praktycznych wskazówek i inspiracji do wdrożenia. Podoba mi się skrypt, dużo przystępniejszy niż książki z PD. Doceniam prowadzenie, bardzo miła atmosfera, duża uważność na potrzeby uczestników, sporo humoru i przykładów z życia. Chętnie wybiorę się na kolejne warsztaty, może tym razem w wersji stacjonarnej.

Ola (mama trójki dzieci)

 

Merytoryczne, warte polecenia, ćwiczenia i analizy. Szkolenie, które każdy rodzic, któremu zależy na dobrej relacji i rozwoju dziecka, winien przejść.

Michał (tata Jasia)

 

Szkolenie dla każdego na każdym etapie rodzicielstwa. Takiej wiedzy nigdy nie za mało. Po takim kursie już nie będziesz chciał wracać do starych nawyków. To kurs, by wszystkim (dzieciom i rodzicom) żyło się lepiej :-)

Mama 3 chłopców

 

Bardzo fajnie i profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Wiele można z kursu wynieść. Rozbudza świadomość, zmienia myślenie i dotychczasowe nastawienie. Warto.

Mama Gosia

 

Trochę się obawiałem, że będziesz nas przekonywać do "bezstresowego" wychowania dzieci, do uległości i ustępowania im, etc. Zamiast tego jednak słyszałem zachętę i zapewnienie, że da się być jednocześnie uprzejmym i stanowczym, tzn. uprzejmym dla dziecka i stanowczym dla problemu. I co najważniejsze, przestać traktować dziecko jako przeciwnika, a zacząć w nim widzieć partnera, z którym można wspólnie rozwiązywać problemy. To jest fundamentalna zmiana w głowie, w myśleniu i nastawieniu. Dziękuję za ten pozytywny zastrzyk motywacji.

Maciek